• Black Instagram Icon

APIE MUS

BUVEINE. Pagrindinis mūsų biuras yra Vilniuje, tačiau statybos leidimą galime išimti bet kurioje kitoje Lietuvos vietoje. Dažniausiai, kai statybos leidimas išimamas ne sostinėje, bendravimas tarp projektuotojo ir užsakovo vyksta elektroniniu būdu - elektroniniu paštu, telefonu. Patirtis rodo, kad rengiant projektą ir išimant statybos leidimą, bendravimas elektroninėje erdvėje netrukdo ir nestabdo proceso. Esant išankstiniam susitarimui ar poreikiui,  mūsų projektuotojai atvyksta į projektuojamo objekto vietą, įvertina esamą situaciją.

 

Nenorime branginti teikiamų paslaugų vien tam, kad padengtume brangaus biuro nuomą, todėl siūlomė susitikti kavinėje ar kitoje tiek Jums tiek mums patogioje erdvėje

KOLEKTYVAS. Nors esame jaunas kolektyvas, tačiau turime pakankamai daug įdirbio, žinių ir patirties, kad kiekvienam savo užsakovui galėtume pasiūlyti kruopščiai apgalvotą (tiek funkcionalumo, tiek ekonomiškumo ir praktiškumo klausimu, tiek estetiškumo ir kompoziciniu aspektu) namo projektą. Ir nesvarbu, ar projektas didelis ar mažas (visuomeninės paskirties pastatas, vienbutis gyvenamasis namas, buto interjeras ir t.t.), kiekvienam darbui skiriame tiek pat dėmesio.

Kolektyve dirba konstruktorius, inžinerinių sistemų (vandentiekio, šildymo, vėdinimo) specialistai, interjero dizainerės, apželdinimo specialistė, todėl savo užsakovui galime pateikti visiškai sukomplektuotą, pabaigtą produktą. 

SUSISIEKIME

El. paštas

info@archarte.lt

 

Tel. nr.

+370 610 64569

© 2019 by ARCH ARTE

 

  • Individualių namų projektavimo paslaugos. Statybos leidimo išėmimo paslaugos. Namo pridavimo paslaugos. info@archarte.lt   Gervių g. 30, Saldenės km., Vilniaus raj. tel. 861064569  į.k. 303465413   PVM mokėtojo kodas  LT100013167516