• Black Instagram Icon

2019

Architektūra -

 

ARCH ARTE

40. VIENBUČIO GYVENAMOJO NAMO REKONSTRAVIMAS ŠIRVINTUOSE

Interjero idėja/siūlymas/koncepcija -

 

Šio Širvintose esančio vienbučio gyvenamojo namo rekonstravimo projekto rengimo metu buvo visiškai pakeistas tipinio vienbučio gyvenamojo namo veidas. Buvo atsisakyta mansardinio aukšto ir buvo beveik dvigubai padidintas pirmojo aukšto plotas, t.y. iš buvusių 62 m2 padidinta iki 116 m2. Šiame plote suprojektuotos visos patogiam šeimos gyvenimui skirtos patalpos: tambūras, erdvus prieškambaris, du san. mazgai, katilinė, du vaikų kambariai, tėvų kambarys ir bendra svetainės, valgomojo ir virtuvės erdvė, kurios pagrindinis akcentas – svetainėje esantis židinys.

Taip pat pastatui buvo suteikta šiuolaikiška išvaizda: daugiašlaitis asbestinio šiferio stogas pakeistas į dviejų prasikeičiančių skardinių šlaitų stogą, o fasadams, atsižvelgiant į kontekstą ir aplink esančius tipinius mūrinius vienbučius gyvenamuosius namus, buvo parinktos gelsvos spalvos klinkerio plytelės.

© 2019 by ARCH ARTE

 

  • Individualių namų projektavimo paslaugos. Statybos leidimo išėmimo paslaugos. Namo pridavimo paslaugos. info@archarte.lt   Gervių g. 30, Saldenės km., Vilniaus raj. tel. 861064569  į.k. 303465413   PVM mokėtojo kodas  LT100013167516