• Black Instagram Icon

2018

Architektūra -

 

ARCH ARTE

46. VIENBUTIS GYVENAMASIS NAMAS BAJORUOSE

Interjero idėja/siūlymas/koncepcija -

 

šskirtinė sklypo vieta ir reljefas labai dažnai turi įtakos nestandartiniams architektūriniams sprendiniams. Būtent šis vienbutis gyvenamasis namas ir yra puikus pavyzdys, kaip aplinka įkvepia kurti unikalias formas.

Tai itin erdvus, net 232,51 m2 ploto, dviejų aukštų vienbutis gyvenamasis namas. Pirmo aukšto pirmame lygyje suprojektuotas garažas dviems automobiliams, tambūras, drabužinė, katilinė / skalbykla, san. mazgas, pirtis su priepirčiu ir darbo kambarys. Tada, palipus kelis laiptelius, patenkama į didelę erdvę, kurioje suprojektuota valgomojo ir svetainės zona, o kiek nuošaliau – virtuvė ir jos reikmėms skirtas sandėliukas. Laiptais pakilus į antrą aukštą, patenkame į privačią poilsio zoną, kurioje suprojektuoti trys miegamieji kambariai, du san. mazgai ir drabužinė. Pirmą aukštą net iš trijų pusių juosia terasa, kurios dalis dengta stogu.

Keli atskiri skirtingų dydžių stačiakampio gretasienio formos tūriai, prasisukantys tarpusavyje bendram vienbučio gyvenamojo namo tūriui suteikia dinamikos ir suskaido didelį namo tūrį į mažesnes, akiai malonesnes dalis. Šio, tarsi iš kaladėlių sudėto tūrio fasadai pakankamai santūrūs, juose naudojama tik viena medžiaga – šviesiai rudos spalvos klinkerio plytelės. Vietomis fasadą papildo stumdomos medinės langinės, kurios saulėtomis dienomis padeda sumažinti į patalpas patenkantį šviesos kiekį.

b73b_3jpg

b73b_3jpg

1a-planasjpg

1a-planasjpg

2a-planasjpg

2a-planasjpg

sklypo-schemajpg

sklypo-schemajpg

© 2019 by ARCH ARTE

 

  • Individualių namų projektavimo paslaugos. Statybos leidimo išėmimo paslaugos. Namo pridavimo paslaugos. info@archarte.lt   Gervių g. 30, Saldenės km., Vilniaus raj. tel. 861064569  į.k. 303465413   PVM mokėtojo kodas  LT100013167516